Implanty

Nowoczesne leczenie implantologiczne przy zastosowaniu tytanowych implantów i biomateriałów oferuje bezpieczne i efektywne możliwości uzupełniania braków zębowych lub całkowitego bezzębia. Poprzez implanty możliwe jest przywrócenie pełnej sprawności, porównywalnej do sprawności zębów naturalnych. Dzięki nim pacjenci mogą cieszyć się pięknym uśmiechem, a jakość i wygoda ich życia jest zdecydowanie lepsza niż przy zastosowaniu protez.

Kompleksowe usługi

Klinika Martomedica oferuje kompleksowe usługi w dziedzinie implantologii – naszym pacjentom zapewniamy fachową opiekę, dlatego jeżeli zależy Państwu na pięknym uśmiechu na lata, jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji.

Najważniejsze korzyści z leczenia implantologicznego:

  • estetyczny efekt odpowiadający naturalnemu uzębieniu
  • możliwość uzupełnienia pojedynczych zębów lub całego uzębienia
  • wysoka trwałość liczona w kilkunastu – kilkudziesięciu latach
  • ochrona przed zanikiem kości
  • odtworzenie naturalnych funkcji żucia
  • brak problemów z mówieniem
  • wysoki komfort dla pacjenta

 

Usługi na najwyższym poziomie

W naszej klinice Martomedica posiadamy nowoczesne zaplecze pozwalające nam na świadczenie usług implantologicznych na najwyższym poziomie – to przekłada się również na skuteczność i komfort leczenia i pełne zadowolenie pacjentów. Będą czuwać nad Państwem doświadczeni specjaliści w dziedzinie implantologii, którzy doradzą optymalne rozwiązania, aby Państwa uśmiech mógł prezentować się spektakularnie i trwać przez lata.

Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować naszym pacjentom najlepszą opiekę, komfort i bezpieczeństwo. Z leczenia w naszej klinice skorzystało już wielu pacjentów i mamy nadzieję, że dołączą Państwo do ich grona. Zapewniamy jednocześnie bardzo atrakcyjne ceny na implanty stomatologiczne. Zachęcamy do wizyty w naszym gabinecie, aby uzyskać bezpłatny plan leczenia.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące implantów stomatologicznych, prosimy o kontakt – zależy nam na tym, aby każdy z naszych pacjentów był zadowolony w pełni z tego, co możemy mu zaoferować.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty w klinice Martomedica w Warszawie!

 

Zobacz także:

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

dojazd

 

Łatwy dojazd komunikacją miejską

parking

 

Bezpłatny parking dla każdego

kompleksowe

 

Kompleksowe leczenie

aktprom

 

Zawsze aktualne promocje

plkarta

 

Możliwa płatność kartą