Leczenie

Świadczymy pełen zakres usług stomatologicznych:

Najwyższej klasy specjaliści

Do Państwa dyspozycji są wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, w tym dentysta, ortodont protetyk, specjalista w dziedzinie implantologii stomatologicznej. Szeroka wiedza, wieloletn praktyka i podążanie za najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie skutecznego i bezbolesne leczenia powodują, że nasze usługi są na najwyższym poziomie.

Profesjonalny sprzęt

Nasze gabinety wyposażone są w profesjonalny sprzęt stomatologiczny i radiologiczny, or wysokiej klasy autoklaw, dzięki którym wykonywane usługi są na najwyższym poziomie i zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa oraz higieny – ze szczególny naciskiem na przestrzeganie wszelkich procedur dotyczących aseptyki i antyseptyki.

Do każdego z naszych pacjentów podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego też mogą mi Państwo pewność kompleksowej i profesjonalnej obsługi. Ponadto oferujemy darmowy pl leczenia, który uzgodniony jest z pacjentem, aby spełnić jego oczekiwania całkowicie, także p względem budżetu przeznaczonego na leczenie.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi usługa stomatologicznymi w Martomedica, pozostajemy do dyspozycji. Prosimy o skontaktowanie sięnami telefonicznie lub odwiedzenie nas osobiście przy ulicy Ryżowej 9 w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zaprezentowaną na stron internetowej i zachęcamy do rejestracji – można wykonać ją także on-line!

Rejestracja oline

    [stmgdpr "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu umówienia wizyty."]

    Stomatologia Warszawa (Ryżowa 9). 22 631 01 94
    Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-20:00

    Copyright © 2024 Martomedica - Stomatologia. Wszystkie prawa zastrzeżone.