Implantologia

Nowoczesne leczenie implantologiczne przy zastosowaniu tytanowych implantów i biomateriałów oferuje bezpieczne i efektywne możliwości uzupełniania braków zębowych lub całkowitego bezzębia. Poprzez implanty możliwe jest przywrócenie pełnej sprawności, porównywalnej do sprawności zębów naturalnych. Dzięki nim pacjenci mogą cieszyć się pięknym uśmiechem, a jakość i wygoda ich życia jest zdecydowanie lepsza niż przy zastosowaniu protez.

Kompleksowe usługi

Klinika Martomedica oferuje kompleksowe usługi w dziedzinie implantologii – naszym pacjentom zapewniamy fachową opiekę, dlatego jeżeli zależy Państwu na pięknym uśmiechu na lata, jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji.

Najważniejsze korzyści z leczenia implantologicznego:

  • estetyczny efekt odpowiadający naturalnemu uzębieniu
  • możliwość uzupełnienia pojedynczych zębów lub całego uzębienia
  • wysoka trwałość liczona w kilkunastu – kilkudziesięciu latach
  • ochrona przed zanikiem kości
  • odtworzenie naturalnych funkcji żucia
  • brak problemów z mówieniem
  • wysoki komfort dla pacjenta

Usługi na najwyższym poziomie

W naszej klinice Martomedica posiadamy nowoczesne zaplecze pozwalające nam na świadczenie usług implantologicznych na najwyższym poziomie – to przekłada się również na skuteczność i komfort leczenia i pełne zadowolenie pacjentów. Będą czuwać nad Państwem doświadczeni specjaliści w dziedzinie implantologii, którzy doradzą optymalne rozwiązania, aby Państwa uśmiech mógł prezentowaćsię spektakularnie i trwać przez lata.

Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować naszym pacjentom najlepszą opiekę, komfort i bezpieczeństwo. Z leczenia w naszej klinice skorzystało już wielu pacjentów i mamy nadzieję, że dołączą Państwo do ich grona. Zapewniamy jednocześnie bardzo atrakcyjne ceny na implanty stomatologiczne. Zachęcamy do wizyty w naszym gabinecie, aby uzyskać bezpłatny plan leczenia.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące implantów stomatologicznych, prosimy o kontakt – zależy nam na tym, aby każdy z naszych pacjentów byłzadowolony w pełni z tego, co możemy mu zaoferować.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty w klinice Martomedica w Warszawie!

Implantologia – cennik usług

Podniesienie dna zatoki szczękowej

3500-4000 zł

Korona pełnoceramiczna

2500 zł

Korona porcelanowa na metalu

1800 zł

Wszczepienie implantu

3000 zł

Stomatologia Warszawa (Ryżowa 9). 22 631 01 94
Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-20:00

Copyright © 2024 Martomedica - Stomatologia. Wszystkie prawa zastrzeżone.