Ortodoncja - to dziedzina stomatologii...

Ortodoncja zajmuje się leczeniem wad zgryzu i nieprawidłowości w ustawieniu zębów. W naszej klinice Martomedica kładziemy szczególny nacisk na leczenie bezekstrakcyjne, czyli bez niepotrzebnego wyrywania zębów, aby efekt leczenia nie skutkował tylko i wyłącznie prostymi zębami, ale także ładniejszym profilem całej twarzy. U nas aparat na zęby można założyć bez ograniczeń wiekowych – każdy wiek jest dobry na to, aby zadbać o swój uśmiech!

Najważniejsze zalety noszenia aparatów ortodontycznych:

  • pozwala na leczenie nawet skomplikowanych wad
  • poprawia estetykę uśmiechu i całej twarzy
  • przeciwdziała problemom z uzębieniem, na przykład parodontozie
  • likwiduje kompleksy i pozwala na uśmiechanie się bez wstydu

 

Kompleksowe i bezpieczne leczenie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, zapewniamy kompleksowe i bezpieczne leczenie dzięki doświadczonemu zespołowi lekarzy, wyposażeniu w najnowocześniejszy sprzęt renomowanych firm oraz stosowaniu w procesie leczenia tylko najlepszych, sprawdzonych materiałów światowej klasy. Sprawne zarządzanie oraz ciągłe udoskonalanie naszych umiejętności zapewnia, że wybierając naszą ofertę, uzyskują Państwo najwyższej jakości usługi po bardzo atrakcyjnej cenie.

Nasza klinika oferuje możliwość przeprowadzenia na miejscu diagnostyki radiologicznej – cefalometrii, koniecznej do przedstawienia planu leczenia.

Lecząc się w naszej klinice Martomedica, oszczędzają Państwo czas i otrzymują kompleksową usługę najwyższej jakości – a wszystko to w jednym miejscu. Już nie muszą Państwo tracić czasu na poszukiwanie miejsc, gdzie można wykonać niezbędną diagnostykę radiologiczną lub uzyskać konsultację chirurgiczną. To wszystko znajdą Państwo w naszej klinice!

Atrakcyjne ceny na aparaty ortodontyczne

Dodatkowo zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny na aparaty ortodontyczne – cena zależna jest od ich rodzaju. Najmniej kosztują aparaty metalowe, które są także najbardziej popularne. Więcej trzeba będzie zapłacić za aparaty estetyczne – kryształowe, a także za aparaty bezligaturowe typu Damon, które wyposażone są w zamki samoligaturujące. Zastosowanie aparatów Damon przyspiesza czas leczenia i pozwala na rzadsze wizyty kontrolne.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi aktualnymi Promocjami.

Jeżeli interesuje Państwa aparat ortodontyczny, zapraszamy serdecznie do skorzystania z aktualnych promocji i umówienia się na konsultację specjalistyczną w naszym gabinecie Martomedica!

Rodzaje leczonych wad zgryzu w naszej klinice:

  • zgryz krzyżowy
  • zgryz przewieszony
  • tyłozgryz
  • przodozgryz
  • zgryz otwarty
  • zgryz głęboki

Aparat metalowy

Cena: 1400 zł 1500 zł za łuk

Aparat kryształowy

Cena: 2200zł 2400 zł za łuk

Aparat Damon

Cena: 2500 zł 2600 zł za łuk

Rodzaje aparatów ortodontycznych

W chwili obecnej oferujemy Państwu wszystkie rodzaje aparatów ortodontycznych dostępnych na świecie.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Jak wygląda przebieg leczenia ?

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz